سيارهء فقيد پلوتو ...

* شباهت پلوتو با شیطان رجیم !! :

همانطور که احتمالآ همگی مطلع هستید ٬ سیارهء پلوتو (البته دیگه باید از لفظ شبه سیاره استفاده کنیم...) به تازگی از درگاه خورشید و از جمع سیارات منظومهء شمسی رانده شد ! ...

* شباهت پلوتو با کشور ایران :

از زمان های دور تا امروز همه منظومهء شمسی رو دارای ۹ سیاره میدونستن و پلوتو رو هم به عنوان نهمین سیاره میشناختن ... اما سیارهء پلوتو پس از این همه سال ٬ یکباره ٬ در سال ۲۰۰۶ ٬ هویت چندین صد سالهء خودش رو از دست داد ... کی فکرشو میکرد ؟؟ ...

* شباهت پلوتو با غزاله :

احتمالآ پلوتو رو هم بعد از همچین اتفاقی ٬ یکباره احساس عدم تعلق شدیدی فرا گرفته ...

 

pluto1.jpg?uniq=9hrn9b

/ 11 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مصباح

تو لیست جی میلم نیستی چرا؟ بلاکیدی منو؟

غزاله

به پيام : البته در موردی که به شباهت پلوتو با ايران پرداختم ٬ احمدي نژادم بي نقش نبود !! ولی اگه از لحاظ نجومی منظورته خوب احمدی نژاد احتمالآ سرس (ceres ) ميتونه باشه !!! ... نظر خودت چیه ؟! ... البته از يه ديدگاه ديگه ميشه يه شباهتم بين احمدی نژاد و پلوتو پيدا کرد : پلوتو بدون اينکه صلاحيت و شرايط سياره بودن رو داشته باشه و با وجود اينکه در حد و اندازهء «سياره بودن» نبود ٬ مدت ها سياره بود !!

غزاله

به مصباح : نه به خدا !! ... والا توی ليست جي ميل من که اسم تو کماکان هست ...

مصباح

خوب شد بلاکت کردم./ با این حرفای سیاسیت!

محمد

حالا شباهت شيطان رجيم و ايران و غزاله چيه؟!!!

علی

ببين من اصلا از اولش با اين پلوتو مشکل داشتم... هميشه اسمش يادم می رفت ... نمرم کم می شد.. راستی می گم حالا اگه راست می گی بگو تفاوت پلوتو با غزاله چيه؟؟؟؟

غزاله

به محمد : مممم ... شباهتشون اینه که هر سه مورد ، با گذر زمان از عرش رسیدن به فرش !! ...

غزاله

به علی : تفاوتش با غزاله اینه که دیگه به هیچ عنوان پلوتو رو سیاره به حساب نمیارن ، ولی به هر حال غزاله رو کماکان یه جورایی انسان به حساب میارن !! ;)

پيام

نه ديگه اشتباه کردی! اينجا احمدی نژاد هيچ کاره اس! يعنی همون وضعيتی که معمولا داره!