Hypochondriasis...

اگر روزی برای آزمایش خون به آزمایشگاهی بروم و هنگامی که به بخش نمونه گیری وارد می شوم یکی از کارکنان در حال باز کردن پلاستیک سرنگ و آماده کردن آن برای استعمال باشد و در همین حین یکی از دکترها در حالی که از کنار شخص سرنگ به دست می گذرد٬ به پایهء صندلی وی برخورد کند و صندلی به همراه ما یحتوی واژگون شود و سرنگ از دست فرد به هوا پرتاب شده و از قضا روی سر من فرود بیاید و بدین گونه حفره ای در سر بنده ایجاد شود و من از این مسئله به شدت عصبانی شوم و با سرعت محل حادثه را ترک کنم و از فرط عصبانیت مغزم جوش آورد و مقدار بیشتر محتویات آن (به همراه افکار و مابقی...) از حفرهء ایجاد شده تبخیر شود و در قسمتی متراکم شود و چنانچه شخصی که به تازگی در یک تصادف جمجمه اش آسیب دیده و سرش به تازگی بخیه خورده است به طوری که هنوز منافذی در سرش وجود دارند که ورود به مغز و خروج از آن را مقدور می سازند٬ از قضا از منطقهء مذکور گذر کند و در حین گذر٬ ابر متشکل از محتویات مغز من شروع به بارندگی کند و بر سر شخص مذکور بریزد و بخشی از آن نیز از منافذ موجود به داخل مغزش نفوذ کند.................................................

 از ۱۳ طبقه پایین تر گربه ای دارد به من می گوید: میو میو میو!؟!

*****

پ.ن ۱ : این افکار از کجا به سر من وارد شده اند؟ خودشان با زبان خوش از همان راهی که آمده اند برگردند!

پ.ن ۲ : Jimi Hendrix می گه :

  !Of all the things I've lost , I miss my mind the most

پ.ن ۳ : حالم بده...

/ 11 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی

تخیل رو به حد اعلا رسوندی! (نمی گم شورشو در آوردی، چون واقعا تحسین برانگیز نوشتی!) و اما در مورد بخارات و بارش، باید بگم که این آشفتگی ذهنی که منجر به خلق این تصاویر «دالی» وار در ذهن تو شده، خودش مثل بخار روی سر بیشتر خواننده هات می باره و اونا رو هم دچار همین تخیلات می کنه! بارش قشنگیه، نه؟! (البته به شرطی که این تخیلات ماه رو به احمدی نژاد و آتی ساز رو به اوین و اوین رو به زندان اوین مربوط نکنه...) الان پی نوشت 3 رو دیدم تازه: چرا؟! (کی به کی میگه چرا...)

علی

در کمال ادب به گربه بگو (البته اگه صدات بهش میرسه) «نه نمیوم... نه نمیوم!» (البته اگرم خواستی بری، حتما از پله استفاده کن...)

وروجک

اين افکار نتيجه ميوی گربه س. يه سطل آب بريز سرش، خلاص!

غزاله

علی جان خيلی ممنونم که این افکار ماليخوليايی رو قابل تحسين می دونی!‌ :) می دونی بزرگترين مشکل اين افکار چيه؟!... اينه که گاهی در محل های خاص و در بين يه سری جمع ها که اصولآ آدم باید سعی کنه انسان وار رفتار کنه٬ ناگهان این تصاویر «دالی»وار شروع به شکل گيری می کنند و بدون هيچ حد و مرزی تا هر جا که دلشون بخواد هم پيش می رن! ... خودت به خوبی درک می کنی پيدايش اين افکار در مجامع به صورت live چه پيامد هايی ممکنه داشته باشه!! و اما فکر کنم منظورت از «روی سر بیشتر خواننده هات می باره و اونا رو هم دچار همین تخیلات می کنه!» اينه که «اونا رو هم دچار جنون می کنه!!» بيچاره خواننده هام! و اما درباره‌ء گربه!... اگه در اون شرايط می خواستم جواب جناب گربه رو بدم٬ يه سريال فکری سو رئال ديگه هم -که گربه در اون نقش اول رو داشت!!- شکل می گرفت! (از این لحاظ باید گفت خدا رو شکر که اختلاف طبقاتیم با گربه ۱۳ طبقه بود!!)

غزاله

به وروجک: اتفاقآ ميوی گربه نوعی interruption بود که منو از تو اين افکار نجات داد!

علی

خدا بد نده!!! چی شده؟؟ فکرات که مثل هميشه جديد بودن و تفکر بر انگيز.. داشتم فکر ميکردم اگه مثلا بارش افکار احمدی نژاد به مغز من وارد ميشد چی ميشد!!!!!!

علی

پیام نتونسته بود آهنگو بشنوه. مشکل از IE6 بود. اگه خواستی بشنوی، دوباره سر بزن. درستش کردم.

غزاله

به علی (خلوت سرد من) : بلا به دور!!

غزاله

به علی (خاموشی دريا) : من مشکلی با آهنگ نداشتم و شنيدمش... البته قبلآ هم شنيده بودمش... زیباست... ( خودم شنيده بودم٬ نه از راديو تلويزيون!! )

علی

بله! البته بنده هم خودم شنیده بودمش!