خداوندگارا! یا مرا بمیران٬ یا سر و صدای مخلوقات طبقه ۱۴ را بــبـُــرّان!!

/ 7 نظر / 2 بازدید
علی

مهمونی شب جمعه؟!! نامزدی؟! عروسی؟!... حالم به هم می خوره از سر و صداهایی که تو این جور مهمونی ها به وجود میاد... اگه محدودیت های حاصل از حکومت نبود، هیچ کس به این سر و صداها تن در نمی داد. چون مسلما هیج کس از یه همچین صداهای گوش خراشی لذت نمی بره... (البته من در هر حال تن در نمی دم...)

احسان

من ه بدبخت شبه کنکور تا ساعت ۱ بيدار بودم چون همسايه بغلی مون عروسی داشت بهتر

پيام

البته عجیبه! آدم از اجسام کروی انتظار نداره که خیلی سر و صدا ایجاد کنن٬ چون هموار بودن سطحشون احتمال برخوردهای تیز و ضربه‌ای رو کم می‌کنه. در یک مورد دیگه البته جور در میاد٬ و اون هم همیشگی بودن این سر و صداهاست. این همیشگی بودن و یکنواخت بودن از همین مساله‌ی کروی بودن و یکنواختی احتمال برخورد در طول زمان بر میاد. یعنی اینکه هیچ زمانی به زمان‌های دیگه ارجحیت نداره و احتمال برخورد برای کروی‌ها با محیط اطراف حول محور زمان متقارنه.

غزاله

دوستان! ای کاش «سر و صدایی» که من ازش ياد کردم٬ مربوط به عروسی يا مهمانی يا نامزدی يا... بود!! حداقل هر روز و هر شب تکرار نمي شد... اين پديده ای که من ازش صحبت می کنم پديده ای جان فرساست که راس ۸ صبح شروع می شود و تا ۲ شب به طور متناوب تکرار می شود. هر رووووووز... بدون استثنا... همان طور که پيام اشاره کرد٬ همسايگان عزيز طبقهء ۱۴ کروی (اهل کشور کره!) می باشند! و در نتيجه زبان آدميزاد نيز حاليشان نمی شود!... من واقعآ در عجبم که اين ها هر روز متناوبآ چه کار می کنند که انقدر سر و صدا ایجاد می کنند... چون واقعآ هیچ کدام از فعالیت هایی که من به ذهنم می رسد امکان تولید چنین همهمه ای را ندارد! (فعالیت هسته ای نیست احیانآ!؟!) فرهنگ آپارتمان نشينی اگر بود٬ خوب چيزی بود...

احسان

ايول پيام

غزاله

نه خير٬ اختيار دارين! طبقه ۱۴ کجا٬ زير زمين کجا...