/ 9 نظر / 2 بازدید
پيام

Endless fields of emptiness in my dark and wounded heart Where is my love? ...

تعلیق

الان 5دقیقه است دارم نگاه میکنم .میفهممش ولی نمیتونم چیزی بگم. خیلی هم خوب میفهمم

علی

منو یاد فیلم «متروپولیس» فریتز لانگ و «اتاق کار دکتر کالیگاری» رابرت وین میندازه... یک کمی هم یاد تیتراژ آخر اون سریال کارتونی «مسافر کوچولو» که از روی «شازده کوچولو» ساخته شده بود و شونصد سال پیش از تلوزیون پخش می شد... و البته حالا که فکر می کنم منو بیشتر از هر چیزی یاد غزاله میندازه... (حالا که آهنگ Kill Bill پخش شد، یک کمی فضا عوض شد!)

علی

البته همه ی اینا به خاطر روشن بودن فقط یک چراغ توی هزار تا چراغ خاموش ساختمونی که «به عمد» بدون رعایت قواعد پرسپکتیو کشیده شده، به مغزم خطور کرد... (به همین دلیل هم به نظرم به اوین و کچویی و... شباهتی نداره!)

مهران

قواعد يه بازی رو بهم ريختن تنها از کسايی بر مياد که خودشون يه بازی جديد اختراع کردن.اين جمله حتی در مورد يه نقاشی هم قابل تعميمه.يه ماداگاسکاره واقعيه!!!

غزاله

به پیام: The freezing moment when you turned your head and waved goodbye............. به تعليق: همين به تنهایی کافيه... به علی: این صحنه (روشن بودن فقط یک چراغ توی ۱۰۰۰ تا چراغ خاموش) هر شب داره تکرار می شه... همین الان هم... به مهران: ماداگاسکار واقعی٬‌ مغولستان خارجی٬ پيتزای قورمه سبزی!؟!

تعليق

امروز می خواستم بهت بگم خوش به حالت که تو می تونی نقاشی هاتو بذاری اينجا. من نا حالا نتونستم

غزاله

کاش يه وبلاگ داشتی... دلت نمی خواد وبلاگ بنويسی؟...

تعليق

پيام باعث شد دوباره وبلاگم و راه بندازم. تو هم باعث شدی نقاشی بذارم توش . اگه خواستی بلاگم رو از پيام بگير .احسانم ولی حيف شد که معلوم شد کيما